Numuru REZERVĀCIJA
Pr. - Pt.: 9.00 - 16.00
Tālr.: +371 67735950
E-mail: info@sanatorij.lv
Pasūtīt
transferu
Maksimālais garantijas jautrības jums un jūsu ģimenei
Sanatorija „Jantarnij Bereg” aicina Jūs atpūsties un uzlabot savu veselību, pavadot laiku Baltijas jūras krastā. Klusums, miers, brīnišķīga daba un maigs klimats - nekas netraucēs jūsu atpūtai un rehabilitācijai.
Atveseļošanās procedūras un medicīniskie pakalpojumi palīdzēs Jums nostiprināt savu veselību. Mūsu sanatorija piedāvā sirds un asinsvadu sistēmas, perifērās nervu sistēmas un muskuļu un skeleta sistēmas kurorta ārstēšanu. Sanatorijā „Jantarnij Bereg” ir pieejami sērūdeņraža avoti, kā arī kalcija un nātrija hlorīdu saturošie ārstnieciskie minerālūdeni. Ārstniecības programmās plaši tiek izmantotas slavenās Ķemeru dūņas.
Aktīvās atpūtas cienītājiem ir pieejama sporta bāze, tai skaitā ārpus telpas tenisa korti, volejbola laukums, badmintons, galda teniss. Jūs varat izmantot mūsu baseinu, saunu vai vasaras mēnešu laikā izbaudīt jūras ūdens Rīgas jūras līcī. Kā arī ir iespēja doties uz ikdienas pastaigam gar jūras krastu vai pa mežaparka kompleksa alejām.
Vakaros Jūs gaida koncerti, filmu skates, diskotēkas un karaoke vakari. Tāpēc jūsu atpūta mūsu sanatorijā nebūs garlaicīga.
Jūs meklējat vietu sanāksmēm vai konferencēm? Sanatorija „Jantarnij Bereg” ir aprīkota ar konferenču zāli un koncertzāli. Korporatīviem pasākumiem, kāzām un citiem svētkiem ir pieejama vasarnīca „Baltijas brīze”, kur agrāk atpūtās tikai augstākā ranga partijas vadītāji. 2009. gadā tā bija pārveidota par „Gosdacha №2”(Valsts vasarnīca). Šodien tajā organizē teātrālas ekskursijas „Soviet Party” stilā, kura palīdz padarīt jūsu svinības neaizmirstamas.
Sanatorija „Jantarnij Bereg” - ir mierīga un ērta atpūta. Mēs ceram, ka Jūs pavadīsiet šeit brīnišķīgu laiku un jums gribēsies iegriezties pie mums atkal un atkal.
 
Online Rezervācija
Jūsu vārds, uzvārds *:
Tālrunis *:
E-mail *:
Datums no *:
Datums līdz *:
Numura kategorija *:
Cilvēku skaits
Pieaugušie (15+) *:
Bērni (2-14):
Bērni (0-2):
Drošības kods *:
Rezervēšanas apstiprinājumu Jūs saņemsiet uz e-pastu