Numuru REZERVĀCIJA
Pr. - Pt.: 9.00 - 16.00
Tālr.: +371 67735950
E-mail: info@sanatorij.lv
Pasūtīt
transferu
24.12.2019 11:30
   

Sanatorija „Jantarnij bereg” aicina atpūsties un uzlabot savu veselību, pavadot laiku Baltijas jūras krastos. Mierīgums, miers, skaista daba un maigs klimats - nekas netraucēs jūsu atpūtai un atveseļošanai.
Atjaunošanās procedūras un medicīniskie pakalpojumi palīdzēs uzlabot jūsu veselību.
   Mūsu sanatorija piedāvā sirds un asinsvadu sistēmas, perifērās nervu sistēmas, muskuļu un skeleta sistēmas spa ārstēšanu. Sanatorija „Jantarnij bereg” piedāvā sērūdeņraža avotus, kā arī ārstnieciskos minerālūdeņus, kas satur kalciju un nātrija hlorīdu. Ārstēšanas programmās plaši izmanto labi zināmus Kemerijas dūņas.
   Āra entuziastiem ir pieejamas sporta iespējas, tostarp āra tenisa korti un galda teniss. Vasaras mēnešos varat izmantot mūsu baseinu, saunu vai izbaudīt peldi Rīgas jūras līcī. Jūs varat arī veikt ikdienas pastaigas gar krastu vai pa meža parka kompleksa alejām.
   Vakaros jūs gaida koncerti, filmu seansi, dejas un karaoke. Jūsu atvaļinājums mūsu sanatorijā nebūs garlaicīgs.
Vai jūs meklējat vietu sapulcēm vai konferencēm? Sanatorija „Jantarnij bereg” ir aprīkota ar konferenču zāli un koncertzāli.
Korporatīvajiem pasākumiem, kāzām un citām svinībām ir vasaras vēsma, ko sauc par Baltijas vēsmu, kur atpūsties mēdza tikai augsta ranga partiju vadītāji. 2009. gadā tas tika pārveidots par "Valsts nodošanu Nr. 2". Tagad ap Padomju partiju notiek teātra tūres, kas padarīs jūsu svētkus neaizmirstamus.
Sanatorijā "Amber Coast" ir relaksējoša un ērta uzturēšanās. Mēs ceram, ka jūs lieliski pavadījāt laiku sanatorijā un vēlaties atgriezties atkal un atkal.
 

Informācija pacientiem par procedūrām, kā nodrošināt cilvēkiem ar invaliditāti piekļuvi videi un piekļuvi rehabilitācijas un veselības pakalpojumiem


         

Atbilstoši MK Noteikumiem Nr. 60 (no 2009. g. 20. janvāra) “Noteikumi par obligātajām prasībām ārstniecības iestādēm un to struktūrvienībām” (nodaļas nosaukums MK 10.12.2013. noteikumi Nr. 1463 redakcijā), noteikta kārtība rehabilitācijas un veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanas iespējai sanatorijā ”Jantarnij bereg” personām ar funkcionāliem traucējumiem:
1.     Sanatorija “Jantarnij bereg”, Jūrmala, Zvīņu iela2, ir nodrošinātā iespēja personām ar funkcionālajiem traucējumiem patstāvīgi iekļūt ārstniecības iestādē un pēc ārsta konsultācijas saņemt sekojošas rehabilitācijas tehnoloģijas:
-         Fizioterapeitiskas tehnoloģijas (slinga terapija, kinezioteipošana, individuālās nodarbības ar fizioterapeitu)
-         Fizikālās terapijas tehnoloģijas (elektroterapija, magnētiska terapija, gaismas terapija, kameru vannas, siltuma procedūras)
2.     Papildus informācijas saņemšana sazinoties pa tālruni 67735950, 67735574 un, ja personām nepieciešams papildus atbalsts, lai iekļūtu sanatorijā un nokļūtu konkrētā pakalpojumu saņemšanas vietā, atbalstu ir iespējams saņemt iepriekš zvanot sanatorijas “Jantarnij bereg” reģistratūrā pa tālruni 67735574.
3.     Sanatorijas “Jantarnij bereg” darbinieki, sniedzot pakalpojumus personām ar funkcionālajiem traucējumiem, papildus ievēro šādus nosacījumus:
-         sanatorijas darbinieks sniedz atbalstu personām ar funkcionālajiem traucējumiem nepieciešamības gadījumā piesaistot citu struktūrvienību darbiniekus,
-          лица с нарушениями зрения или слуха имеют доступ к необходимой визуальной информации,
- при          необходимости персонал соответствующего подразделения должен оказывать дополнительную помощь  (посредством специализированного автоматического подъемника, который позволяет транспортировать пациента с ограниченной подвижностью вниз по лестнице) ,
-          Информацию о порядке предоставления санаторием «Янтарный берег» доступа к реабилитации и медицинским услугам для лиц с функциональными нарушениями можно найти на сайте www.sanatorij.lv , а также на информационном стенде.
 
Online Rezervācija
Jūsu vārds, uzvārds *:
Tālrunis *:
E-mail *:
Datums no *:
Datums līdz *:
Numura kategorija *:
Cilvēku skaits
Pieaugušie (12+) *:
Bērni (2-12):
Bērni (0-2):
Drošības kods *:
Jūs saņemsiet apstiprinājumu par savu rezervāciju pa e-pastu. Mēs izmantojam sīkdatnes! Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, noklikšķinot uz