Kopš sanatorijas «Jantarnij bereg” dibināšanas 1973. gada 3. maija pastāv bibliotēka. Grāmatu klāsts mērāms 16 tūkstošos eksemplāru, šeit pieejama arī ārzemju literatūra 7 valodās: angļu, vācu, franču, itāļu, spāņu, ebreju, poļu, kā arī periodiskie izdevumi. Klāsts tiek papildināts ik gadu.   
 
Bibliotēkā ir ļoti daudz dāvinātas grāmatas ar pazīstamu cilvēku autogrāfiem: V. Pikuļa sacerējumu kopotie raksti, ko dāvinājusi A. Pikule, grāmatas, kuras parakstījuši slaveni diplomāti kā N. Žukovskis, V. Truhanovskis, rakstnieki  J. Bondarevs, G. Cīrulis, I. Ziedonis, aktrise Marina Neelova un citi.   
Bibliotēkā norisinās radoši tematiskie vakari, bez tā tiek arī rīkotas tikšanās ar interesantiem cilvēkiem un dzejas turnīri, kuros var piedalīties visi, kas vēlas. 
 
Arī bērni atradīs sev interesējošas nodarbes: ir literatūras nodaļas pirmskolas vecuma bērniem un skolniekiem. Dažreiz nav vēlēšanās lasīt, tādos gadījumos var spēlēt galda spēles vai nodarboties ar mākslu – veidot kompozīcijas jūras smiltīs. 
 
Ieejot bibliotēkā, Jūs nonāksiet lieliskā grāmatu pasaulē un sajutīsiet zināšanu atmosfēru, ienirsiet bērnības smaržā un atklāsiet mīlestību pret patiesību.  
Online Rezervācija
Jūsu vārds, uzvārds *:
Tālrunis *:
E-mail *:
Datums no *:
Datums līdz *:
Numura kategorija *:
Cilvēku skaits
Pieaugušie (12+) *:
Bērni (2-12):
Bērni (0-2):
Drošības kods *:
Jūs saņemsiet apstiprinājumu par savu rezervāciju pa e-pastu. Mēs izmantojam sīkdatnes! Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, noklikšķinot uz