Akupunktūra (adatu terapija) un piededzināšana (sildīšana) ir tradicionālās ķīniešu medicīnas svarīga komponente.
 
Tā ir augsti efektīva metode, kas ļauj novērst organisma saslimšanu, kā arī ārstēt slimnieku, durot ārstnieciskās adatas, tā organisma virsmā noteiktos punktos, vai arī iedarbojoties uz tiem ar aizdedzinātām vērmelēm, sildot ādu tai nepieskaroties.
 
Akupunktūras ārstēšana var būt korporatīva (ārstniecības adatas dur organisma punktos) un aurikulāra (ārstniecības adatas dur punktos auss ārējā daļā).
 
Akupunktūra, kā ārstēšanas metode, ir pielietojama ārstējot sekojošas slimības:
       - perifēro nervu sistēmu (spondiloze, osteohondroze, mugurkaula disku trūce);
       - pie sāpēm: galvā, locītavās, mugurā ( migrēna, artrīts, artroze);
       - gremošanas orgānus ( kuņģi, aknas, aizkuņģa dziedzeris, cukura diabēts);
       - elpošanas orgānus (pneimonija, bronhiālā astma);
       - alerģija;
       - hipertonija;
       - neiralģija, neiroze;
       - liekā svara samazināšana, aptaukošanos, celulīta ārstēšana;
       - tabakas mānija;
 
       ka arī vecāku cilvēku un pacientu pēc pārciestām smagām operācijām, veselības rehabilitāciju.
 
 
 
Akupunktūra kosmetoloģijā
 
Akupunktūra sejai un ķermenim.
Sejas grumbu likvidēšana bez operācijas.
 
 
 
Akupunktūru kā līdzekli jaunības saglabāšanai un grumbu likvidēšanai pielietoja jau Ķīnas imperatoru galmā. Adatu terapiju izmantoja gan vīrieši gan sievietes.
 
Adatu terapija sekmē elastīna un kalagēna izdalīšanos, veicina asinsriti un limfas drenāžu, un pats galvenais izsauc adekvātu, katram individuālu enerģijas cirkulāciju visā organismā.
 
Akupunktūru pielieto sekojošu kosmētisku problēmu risināšanā:
       - grumbas un maisiņi zem acīm;
       - pieres grumbas;
       - „vārnu kājiņas";
       - dubultzods;
       - alerģija;
       - acu plakstiņu noslīdējums utml.
 
Procedūra atkarībā no uzstādītajiem mērķiem nodrošina: botoksa efektu, liftinga efektu, grumbu aizpildīšanas ar kolagēnu efektu, atsvaidzina sejas krāsu, mazina tūsku, palielina acu plakstiņu tonusu, āda kļūst tvirta. Individuāli piemeklēta procedūra noņem emocionālu spriedzi, sniedz viegluma sajūtu, samazina gremošanas un endokrīnās sistēmas disfunkciju.
 
Ķīniešu akupunktūras praksē liela nozīme ir tādiem faktoriem kā adatas iedarbības dziļums uz ādas slāni, adatas diametrs un kvalitāte. Būtisks ir arī materiāls no kāda adatas pagatavotas – tērauda, vara, sudraba, zelta vai platīna. Visi šie faktori īpaši svarīgi ir akupunktūrai kosmetoloģijā. Iedarbības metode un  adatu veids ir atkarīgs no  pacienta ādas tipa un organisma vispārējā stāvokļa.
 
Nepieciešamo procedūru skaitu ārsts nosaka katram individuāli. Pēc adatu terapijas kursa cilvēks kļūst jaunāks par 5-10 gadiem!
Akupunktūras izmantošana kosmetoloģijā ir daudz efektīvāka par citām plaši pazīstamām metodēm, jo tā nav traumatiska, nav blakusefektu un ir maz kontrindikāciju.
 
 
 
Akupunktūra un figūras korekcija.
 
Figūras korekcija ar akupunktūru ir alternatīva liposakcijai, kā arī liekās ādas un tauku kroku likvidēšanai ķirurģiskā ceļā.
 
Akupunktūra likvidē lokālus tauku nogulsnējumus, samazina „ apjomus” uz vēdera, apkakles zonā, gurnos, augšstilbos, mugurā.
 
Adatu terapijas kursa ilgums un metodika tiek noteikta katram pacientam individuāli.
 
Online Rezervācija
Jūsu vārds, uzvārds *:
Tālrunis *:
E-mail *:
Datums no *:
Datums līdz *:
Numura kategorija *:
Cilvēku skaits
Pieaugušie (12+) *:
Bērni (2-12):
Bērni (0-2):
Drošības kods *:
Jūs saņemsiet apstiprinājumu par savu rezervāciju pa e-pastu. Mēs izmantojam sīkdatnes! Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, noklikšķinot uz