5 iemesli apmeklēt sanatoriju «Jantarnij bereg»

ĪSTAIS LAIKS DVĒSELES UN ĶERMEŅA VESELĪBAI–5 iemesli apmeklēt sanatoriju «Jantarnij bereg»

  1. VESELĪBA – ārsta konsultācija un veselības procedūras, iekļautas ceļazīmes maksā, kā arī specializētas ārstēšanas un rehabilitācijas programmas imunitātes un veselības uzlabošanai. Īpaši aktuālās – elpošanas orgānu veselībai un imunitātes stiprināšanai radītas programmas.

  2. DROŠĪBA – sanatorija atrodas tālu prom no infekciju izplatīšanās perēkļiem, platība uz vienu atpūtnieku ir vismaz 21m2, ir noteikts kopējais atpūtnieku skaita ierobežojums, kā arī tiek ievēroti visi drošības pasākumi.

  3. ATPŪTA – gleznainā Jūrmalas pludmale, priežu mežs, plaši numuri, ēdināšana 3x dienā, peldbaseins un daudz kas cits.

  4. KOMFORTS – vienvietīgie numuri individuālai un drošai atpūtai, kā arī plašie divistabu un trīsistabu numuri ģimenes atpūtai.

  5. AKCIJA – speciāls piedāvājums dzīvošanai Double numuros ar atlaidi – 55 Eur par diennakti 69 Eur vietā, kā arī iespēja rezervēt numuru periodam sakot no 5 dienām. Akcija spēkā līdz 20.12.2020. Vietu skaits ir ierobežots!

REZERVĒJIET, BAUDIET UN ESIET VESELI!

Cenas un programmas: sanatorij.lv/lv/cenas. Papildus informācijai un rezervācijai zvaniet +371 68388804 vai rakstiet info@sanatorij.lv.

Jantarnij bereg –

uzdāviniet sev veselību!

Sanatorija «Jantarnij bereg»

Ārstēšana, rehabilitācija un atpūta Jūrmalas kūrortā

www.sanatorij.lv

www.facebook.com/Sanatorij.lv

www.instagram.com/jantarnijbereg

*SVARĪGI! Ikvienam, kas ierodas sanatorijā, jābūt ģimenes ārsta izziņai, forma Nr. 027/u, kas izsniegta neagrāk kā mēnesi pirms ierašanās sanatorijā. Sākot ar 2020. gada 30. novembri iestājoties sanatorijā ir jāuzrāda negatīvs COVID-19 testa rezultāts, ne vecāks par 72 stundām (ar ārsta nosūtījumu BEZMAKSAS!). Pacienti ar paaugstināto temperatūru un elpceļu saaukstēšanās simptomiem netiek uzņemti sanatorijā.Paldies par sapratni!

Comments are closed.