24.12.2019

Jaungada ballītes bērniem

Svētku prezentācija "Šī Jaungada brīnumu" ar Ziemassvētku vecīti, Sniegbltīti, konkursi un spēles, un, protams, dāvanas. Dāvanas maksā 5 eiro.
31.12.2019

Jaungada vakariņas DISKO stilā!

Vecgada vakars 80. gadu diskotēkas stilā! Ziemassvētku vecītis, konkursi, balvas, dzīvā mūzika, kuras izpildījumā piedalās vienas no labākajām vāka grupām Latvijā "Los Pulidos". Vakars vada - Edmunds Kaševskis!
25-26/02/2020

Ātrais Šahs (Rapid) ar lielmeistaru Alekseju Širovu

25. un 26. februārī sanatorijā “dzintara krasts” noritēs “ātrā šaha” (Rapid) ar lielmestru Alekseju Širovu. Sacensības organizē sanatorija “dzintara krasts”, Latvijas un Rīgas šaha federācija un lielmestrs Aleksejs Širovs. Informācija tiek papildināta
01/03/2020

Etnogrāfiskie svētki "Masleņica"

Visām Ziemeļeiropas valstīm ir kāda tautas tradīcija, kas saistītās ar ziemas aizvadīšanu. Austrumeiropas tautām šāda tradīcija, kuras saknes stiepjas senā pagātnē ir Masļeņica. Tie ir pavasara un vasaras gaidīšanas svētki, kā arī atvadas no ziemas aukstuma un gada tumšās sezonas. Sanatorijā “Jantarnij bereg”, ievērojot ikgadējo tradīciju, tiek rīkoti folkloras svētki, kas šogad notiks 1. martā, pēdējā Masļenicas dienā. Ieplānoti folkloras kopu priekšnesumi, konkursi, spēles un citas izklaides. 1.martā no plkst.: 12.00 ieeja sanatorijā ir bez maksas.