PROGRAMMAS

PROGRAMMAS

Pieaugušajiem un bērniem

Saistībā ar kapitālo remontu sanatorija “Jantarnij Bereg” īslaicīgi nepieņem viesus. Informācija par sanatoriju, izmitināšanas nosacījumiem un rezervēšanu ir pieejama pa tālruni +371 67736500 vai e-pastu: info@sanatorij.lv

Sekojiet līdzi informācijai mūsu mājas lapās Facebook un Instagram

Sanatorijā “Jantarnij bereg” ir izstrādātas dažādas visaptverošas labsajūtas un ārstēšanas programmas. Starp tām ir programmas pieaugušajiem un īpašās – programmas bērniem. Plānojot uzturēšanos mūsu sanatorijā, iesakām vispirms izlasīt programmu aprakstu.

Programmas pieaugušajiem

Veselības kūrorta “Jantarnij bereg” augsti kvalificēti speciālisti izmanto jaunākās efektīvās rehabilitācijas un veselības atjaunošanas metodes.

Individuāla ārstēšanas programma, sabalansētas fiziskās aktivitātes, veselīgs uzturs un dziedinošs jūras gaiss palīdzēs jums un jūsu bērniem ilgu laiku atgūt spēkus un uzlādēt ar pozitīvām emocijām!

Ārstēšanas programmas::

Bērnu programmas

Īpaša nozīme mūsu sanatorijā ir bērnu ārstēšanai, ko veic kvalificēti speciālisti ar pieredzi pediatrijā. Bērniem tiek ņemtas vērā visas bērna ķermeņa strukturālās iezīmes. Sanatorijas kompleksā tiek izmantots plašs rehabilitācijas pasākumu klāsts bērniem līdz 18 gadu vecumam.

Mēs veicam šādas bērnu medicīniskās rehabilitācijas programmas (ilgst vairāk nekā 10 dienas)