Figūras korekcija

Figūras korekcija

Ārstnieciski – atveseļojošā programma
«Figūras korekcija»

Ārstnieciskais kurss — 6 dienas 

Iebraukšana: pirmdiena – 9:00
Izbraukšana: sestdiena – 20:00

 
Programma „Figūras korekcija” ir balstīta uz veselīgu racionālu ēdināšanu. 
Ja Jūs izprotat pareizi sabalansēta veselīga uztura nozīmi Jūsu veselības saglabāšanai, ja Jūs izaicināt sevi sasniegt noteiktus mērķus svara uzlabošanā, ja Jums nepieciešams profesionāļu padoms, lai orientētos pretrunīgā informācijas jūrā par uzturu, mēs esam gatavi Jums palīdzēt! 
 Ja Jums ir svarīgi saglabāt Jūsu veselību, bet Jums ir grūti patstāvīgi izanalizēt Jūsu diētu un novērtēt, ko nepieciešams mainīt, ielūdzam Jūs uz programmu „Figūras korekcija”. Mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi Jums palīdzēt. Bet speciālas metodes padarīs Jūsu uztura maiņas programmu patīkamu un dabisku.  
 

Programmā iekļauts:
* apskate pie ārsta ierodoties un izbraucot ar antrometriko novērtējumu pēc bioimpendances metodes;
* hipokaloriju diētiskā ēdināšana;
* skābekļa kokteiļi – 6 X;
* individuāla fiziskās slodzes noteikšana (ārstnieciskā fizkultūra sporta un trenažieru zālē, baseinā, nūjošana – Nordic Walking) atkarībā no veselības stāvokļa;
* sērūdeņraža vai Pērļu vannas – 6 X;
* masāža (ik pārdienas vienai ķermeņa zonai);
* manuālas vai aparāta limfodrenāžas procedūras – 3 X;
* zemūdens masāža – 5 X.

Pēc nepieciešamības var būt nozīmētas procedūras, konsultācijas pie speciālistiem par papildus samaksu.
Ierodoties sanatorijā līdzi jāņem medicīnas izraksti no slimnīcas vai izrakstam no slimnieka veselības kartes ar diagnozēm, analīžu rezultātiem (asins, urīna analīzes), EKG. Sievietēm papildus ginekologa slēdziens.
Ierodoties sanatorijā bez analīžu rezultātiem, medicīnas izrakstiem, veicot analīzes un izmeklējumus sanatorijā, tiks iekasēta papildus samaksa.

Svarīgs brīdinājums! Visiem pacientiem, ierodoties sanatorijā, jābūt līdzi negatīvs COVID-19 tests, kas ir derīgs ne vēlāk kā 72 stundas pirms ierašanās sanatorijā. Visiem, kuri ierodas sanatorijā nepieciešams ģimenes ārsta izziņa pēc formas #027/u, kura izsniegta ne agrāk kā mēnesi pirms ierašanās sanatorijā. Ieeja un atrašanās ir atļauta tikai lietojot sejas maskās. Pacientu apmeklējumi ir aizliegti!  Paldies par sapratni!

Vairāk informācijas pa tālruni +371 67736500, +371 67735950 vai pa e-pastu: info@sanatorij.lv

Medicīniskās programmas izmaksas ar izmitināšanu un trim ēdienreizēm dienā, EUR / pers. / 7 dn., 2021. gads.

Numuru kategorija
    Cilvēku  skaits  istabā   

no 14.09 līdz 31.12

TWIN econom
1-cilv.
TWIN econom
2-cilv.
TWIN
1-cilv.
516
TWIN
2-cilv.
396
DOUBLE
1-cilv.
564
DOUBLE
2-cilv.
432
2-istabu
1-cilv.
594
2-cilv.
456
3-istabu
1-cilv.
618
2-cilv.
474
 
NESKATOTIES uz piedāvāto daudzumu dažādu liekā svara nomešanas veidu, vienīgais, kas patiešām samazina taukaudu masu – tas ir enerģijas deficīts, proti, enerģijas patēriņš pārsniedz enerģijas uzņemšanu.  Šajā gadījumā tauki, kā rezerves enerģijas forma, sāk pazust, lai kompensētu enerģijas deficītu.  Visvienkāršākais, saprotamākais, bet, pats galvenais, reproducējamākais veids, kā radīt enerģijas deficītu – mazkaloriju diēta.  
 
Racionāls mazkaloriju uzturs balstās uz 4 – 5 reižu uztura uzņemšanas režīmu, 50% no diennaktī nepieciešamajām kalorijām tiek uzņemtas ogļhidrātu veidā, 30% – tauku veidā, 20% – olbaltumvielu veidā.  
Liekais ķermeņa svars rodas pārlieku liela kaloriju daudzuma dēļ, ko uzņem uztura veidā, kas pārsniedz organisma iztērēto kaloriju daudzumu. Tādā veidā efektīvai liekā svara samazināšanai nepieciešams uzņemt mazāk kalorijas kā Jūs to darījāt līdz šim, bet tērēt pēc iespējas vairāk. 
 
Aptaukošanās tiek definēta kā „pārlieku liels tauku daudzums organismā”. Tās galvenais iemesls – pārtikas tauki, kas nonāk organismā ar ēdiena palīdzibu. Jebkurš ēdiens sastāv no olbaltumvielām, taukiem, ogļhidrātiem, minerālsāļiem, ūdeni un vitamīniem. Bez sastāva visi produkti atšķiras ar kaloriju daudzumu. Pilnīgi visam, ko ēdam, ir kaloriju daudzums un piegādā organismam nepieciešamo enerģiju. No galvenajiem enerģijas avotiem (olbaltumvielas, tauki un ogļhidrāti) tieši tauki ir visvairāk kalorijām bagātā ēdienā. Tauki pirmie uzkrājas organismā un pēdēji sadeg.    
      
Aplūkojiet paši:
       1 g olbaltumvielu veido 4 kcal,
       1 g ogļhidrātu – arī 4 kcal,
       bet sadegot 1 g tauku, organisms iegūst 9 kcal. 
 
       Jo mazāk tauku tajā pārtikā, ko lietojat, jo vieglāk Jums būs notievēt. Veiksmīgai tievēšanai nepieciešams uzturēt uztura slodzi 1200 – 1500 kcal līmenī diennaktī, tajā pašā laikā no taukiem pilnībā atteikties nevajadzētu, nepieciešams uzturā lietot produktus ar zemu tauku saturu. 
      Visas pasaules zinātnieki un mediķi ir vienās domās par to, ka veselīgā uzturā diennakts tauku deva nedrīkst pārsniegt 30%. 
 
       Ietekumi pareizam un veselīgam uzturam:
       * Dzeriet daudz ūdeni. Uzstādiet mērķi izdzert 8 glāzes ūdens katru dienu; 
       * Ēdiet brokastis katru dienu. Cilvēkiem, kas ēd brokastis, ir mazāks risks pārēsties dienas laikā. Brokastis Jums arī sniedz enerģiju un palīdz domāt, un mācīties; 
       * Izvēlieties pilngraudu produktus. Pamēģiniet pilngraudu makaronus un maizi, auzas vai brūnos rīsus; 
       * Ēdiet dažādu krāsu dārzeņus. Dažādu krāsu dārzeņi satur dažādas barības vielas. Izvēlieties tumšus, lapu zaļumus – kāpostus, salātus, sarkanus un oranžus – burkānus, saldos kartupeļus, sarkanos piparus un tomātus;  
       * Izvēlieties svaigus vai sagrieztus augļus biežāk nekā augļu sulu. Augļu sulā šķiedrvielu saturs ir neliels vai pat to tajā nav nemaz; 
       * Uzmanīgi izmantojiet taukus un eļļu. Olīveļļa un zemesriekstu eļļa, avokado, rieksti un riekstu eļļa, olīves un zivis nodrošina taukus, kas ir lietderīgi sirds asinsvadu sistēmai, kā arī vitamīni un minerālvielas;
       * Esiet uzmanīgi, lietojot saldumus. Samaziniet pārtikas un dzērienu daudzumu, kuru saturā ir cukurs.