Ārstnieciskā rehabilitācijas programma “Elpceļu slimības”

Sezonālās saaukstēšanās, gripas un elpceļu slimību laiks ir klāt. Cilvēkiem ar nestabilu imunitāti ir grūti pretoties slimībām, tostarp akūtām elpceļu saslimšanām, no kurām gripa, simptomu un seku ziņā, ir visbīstamākā, bet slimības simptomu ignorēšana var izraisīt nopietnas komplikācijas, pēc kurām seko hospitalizācija, intensīva ārstēšanās un ilgs atveseļošanās process.

Lai samazinātu bīstamu elpceļu slimību attīstības iespējas, ir jāstiprina ķermeņa pretestība, to norūdot un izmantojot dažādas fizioterapijas metodes, tostarp inhalācijas, haloterapiju, peldēšanos, gaisa vannas un fizioterapijas vingrinājumus. Labus rezultātus sniedz arī īpaši elpošanas vingrinājumi, kas paredzēti plaušu ventilācijas uzlabošanai.

Sanatorija “Jantarnij Bereg” saviem pacientiem piedāvā īpašu programmu, kuras mērķis ir uzturēt normālu elpošanas sistēmas darbību, paaugstināt ķermeņa aizsargspējas un rehabilitēt pacientus, kuriem ir bijušas infekcijas.

Katram pacientam ārsts izvēlas atbilstošu terapijas kursu, ņemot vērā pacienta individuālās problēmas.

Šajā saitē varat uzzināt vairāk par elpošanas ceļu slimību ārstēšanas programmu.

Programma ir ieteicama:

* pēc izslimotas akūtas elpceļu slimības, kā arī COVID-19;

* hroniska bronhīta, art. remisija;

* hroniskas obstruktīvas plaušu slimības;

* bronhiālās astmas, art. remisija;

* pēc akūtas pneimonijas;

* biežas saaukstēšanās gadījumos;

* hroniska rinīta, faringīta, traheīta.

Vairāk informācijas var saņemt pa tālruni +371 67735950 vai e-pastu: info@sanatorij.lv

Svarīgs brīdinājums! Ikvienam, kurš ierodas sanatorijā, jābūt ģimenes ārsta izziņai, forma Nr. 027/u, kas izsniegta ne agrāk kā mēnesi pirms ierašanās sanatorijā. Pacienti ar drudzi un elpceļu saaukstēšanās simptomiem netiek uzņemti sanatorijā.

Paldies par sapratni!

Comments are closed.