ATPŪTA JŪRAS KRASTĀ UN ELPOŠANAS ORGĀNU VESELĪBA!

ATPŪTA JŪRAS KRASTĀ UN ELPOŠANAS ORGĀNU VESELĪBA!

Dzīvošana, ēdināšana, ārstnieciskā programma, 7 dienasno 299 Eur

Lai mazinātu bīstamu elpceļu slimību attīstības iespējas, ir jāstiprina ķermeņa pretestība, to norūdot un izmantojot dažādas fizioterapijas metodes, tostarp inhalācijas, haloterapiju, peldēšanos, gaisa vannas un fizioterapijas vingrinājumus. Labus rezultātus sniedz arī īpaši elpošanas vingrinājumi, kas paredzēti plaušu ventilācijas uzlabošanai.

Sanatorija “Jantarnij Bereg” saviem pacientiem piedāvā īpašu programmu, kuras mērķis ir uzturēt normālu elpošanas sistēmas darbību, paaugstināt ķermeņa aizsargspējas un rehabilitēt pacientus, kuriem ir bijušas infekcijas.

PIEDĀVĀJUMS iekļauj ārstu konsultācijas un procedūras programmas ietvaros, dzīvošanu un atpūta gleznainajā Jūrmalas piekrastē, ēdināšanu 3x dienā, plašus numurus, baseinu u.c, par īpašu cenu – no 299 Euro par 7 dienām! Vietu skaits ierobežots! Sīkāk par programmu un cenām: ej.uz/JB_elposana.

REZERVĒJIET, BAUDIET UN ESIET VESELI!

Jantarnij bereg

dvēseles un ķermeņa veselībai!

Sanatorija «Jantarnij bereg»

Ārstēšana, rehabilitācija un atpūta Jūrmalas kūrortā

www.sanatorij.lv

www.facebook.com/Sanatorij.lv

www.instagram.com/jantarnijbereg

*SVARĪGI! Ikvienam, kas ierodas sanatorijā, jābūt ģimenes ārsta izziņai, forma Nr. 027/u, kas izsniegta neagrāk kā mēnesi pirms ierašanās sanatorijā. Sākot ar 2020. gada 30. novembri iestājoties sanatorijā ir jāuzrāda negatīvs COVID-19 testa rezultāts, ne vecāks par 72 stundām (ar ārsta nosūtījumu BEZMAKSAS!). Pacienti ar paaugstināto temperatūru un elpceļu saaukstēšanās simptomiem netiek uzņemti sanatorijā.Paldies par sapratni!

Comments are closed.