ATPŪTA

Brīvā laika aktivitātes

KO DARĪT

Sports, spēles un izklaide

VIETAS, KO APSKATĪT

Ekskursiju un pārgājienu pasaule

KULTŪRAS PASAULE

Koncerti, tikšanās, filmas, dejas

Pavasara pasākumi

Tradicionāli kopš februāra sākuma kūrorta lietā sākas jaunā sezona. To atzīmē ar dažādiem pasākumiem, sportiskiem un kultūras notikumiem 

25-26/02/2020

Ātrais Šahs (Rapid) ar lielmeistaru Alekseju Širovu

25. un 26. februārī sanatorijā “dzintara krasts” noritēs “ātrā šaha” (Rapid) ar lielmestru Alekseju Širovu. Sacensības organizē sanatorija “dzintara krasts”, Latvijas un Rīgas šaha federācija un lielmestrs Aleksejs Širovs. Informācija tiek papildināta
01/03/2020

Etnogrāfiskie svētki "Masleņica"

Visām Ziemeļeiropas valstīm ir kāda tautas tradīcija, kas saistītās ar ziemas aizvadīšanu. Austrumeiropas tautām šāda tradīcija, kuras saknes stiepjas senā pagātnē ir Masļeņica. Tie ir pavasara un vasaras gaidīšanas svētki, kā arī atvadas no ziemas aukstuma un gada tumšās sezonas. Sanatorijā “Jantarnij bereg”, ievērojot ikgadējo tradīciju, tiek rīkoti folkloras svētki, kas šogad notiks 1. martā, pēdējā Masļenicas dienā. Ieplānoti folkloras kopu priekšnesumi, konkursi, spēles un citas izklaides. 1.martā no plkst.: 12.00 ieeja sanatorijā ir bez maksas.

EKSKURSIJAS

Atpūta sanatorijā “Dzintara krasts” ir labi apvienota ar ekskursiju programmu. Ekskursijas var notikt gan sanatorijas ēkā, gan tās teritorijā, gan arī tiešā tuvumā Kemera nacionālajā parkā.
Un, protams, jūs varat doties uz interesantām vietām Latvijā un Baltijā.

KULTŪRAS DZĪVE

Sanatorija „Jantarnij bereg” pastāvīgi organizē slavenu mākslinieku koncertus, filmas tiek regulāri demonstrētas, notiek gan modernie, gan vecie, notiek deju vakari, darbojas bibliotēka un notiek lekcijas.

AKTĪVA ATPŪTA

Iespēja spēlēt tenisu svaigā gaisā ar jaunu tenisīta segumu (2 korti).

Ir pieejamas ģērbtuves un dušas telpas.
Treneriem ar audzēkņiem tiks piešķirtas atlaides.
Iespēja organizēt tenisa turnīrus.
Informācija, kortu rezervēšana:
Tālr.:(+371) 67736500 (visu diennakti)

Uzturiet kontaktus

Zvaniet mums

Nosūtiet mums e-pastu

Atbildiet uz pāris jautājumiem