IMUNITĀTES STIPRINĀŠANA SANATORIJĀ – TĀ IR LABĀKĀ AIZSARDZĪBA PRET VĪRUSIEM!

IMUNITĀTES STIPRINĀŠANA SANATORIJĀ – TĀ IR LABĀKĀ AIZSARDZĪBA PRET VĪRUSIEM!

Dzīvošana, ēdināšana, procedūras, 7 dienasno 348 Eur

Pazeminātu imunitāti raksturo vājums, savārgums, paaugstināta jutība pret infekcijām un elpošanas sistēmas slimībām. Turklāt palielinās dažādu slimību komplikāciju iespējamība. Tāpēc šajā rudens-ziemas sezonā ir īpaši svarīgi rūpēties par savu veselību un stiprināt imūnsistēmu! Piemēram, sanatorijā…

Jūrmalas sanatorijā «Jantarnij bereg” tiek piedāvāta jauna unikāla programma ķermeņa aizsargspēju uzturēšanai – “Noturīga imunitāte”, kas veidota, ņemot vērā mūsdienu fizioterapeitiskās metodes. Programmā ir iekļauts sabalansēts diētisks uzturs, minerālūdens vannas, ārstnieciskā vingrošana, venozo asiņu lāzerapstarošana, imūnstimulējošas zāļu tējas, peldbaseina apmeklējums un nūjošana. Procedūru kompleksu lieliski papildina brīnišķīgie dabas faktori (priedes, jūra, kāpas, dubļi, minerālūdens, augstas kvalitātes vietējie produkti) un sanatorija draudzīga atmosfēra. Šāds komplekss nodrošina ievērojamu ārstniecisku efektu!

PIEDĀVĀJUMS iekļauj ārstu konsultācijas un procedūras programmas ietvaros, dzīvošanu un atpūta gleznainajā Jūrmalas piekrastē, ēdināšanu 3x dienā un plašus numurus, par īpašu cenu – no 348 Euro par 7 dienām! Vietu skaits ierobežots! Sīkāk par programmu un cenām: ej.uz/JB_imunitate.

REZERVĒJIET, BAUDIET UN ESIET VESELI!

Jantarnij bereg

dvēseles un ķermeņa veselībai!

Sanatorija «Jantarnij bereg»

Ārstēšana, rehabilitācija un atpūta Jūrmalas kūrortā

www.sanatorij.lv

www.facebook.com/Sanatorij.lv

www.instagram.com/jantarnijbereg

*SVARĪGI! Ikvienam, kas ierodas sanatorijā, jābūt ģimenes ārsta izziņai, forma Nr. 027/u, kas izsniegta neagrāk kā mēnesi pirms ierašanās sanatorijā. Sākot ar 2020. gada 30. novembri iestājoties sanatorijā ir jāuzrāda negatīvs COVID-19 testa rezultāts, ne vecāks par 72 stundām (ar ārsta nosūtījumu BEZMAKSAS!). Pacienti ar paaugstināto temperatūru un elpceļu saaukstēšanās simptomiem netiek uzņemti sanatorijā.Paldies par sapratni!

Comments are closed.