Kultūras dzīve

Koncertu un izklaides programmas

Kūrorts “Jantarnij bereg” tradicionāli rīko daudzus kultūras pasākumus.

Pirmkārt, tie ir mākslinieku koncerti, kas pārstāv dažādus žanrus.

Turklāt notiek radošas tikšanās ar rakstniekiem un filmu veidotājiem, dzejniekiem un māksliniekiem, zinātniekiem un žurnālistiem.

Regulāri tiek rādītas filmas, tiek rīkoti karaoke vakari un dejošana pie mūzikas no dažādiem laikiem.

Bibliotēka

Kopš sanatorijas «Jantarnij bereg” dibināšanas 1973. gada 3. maija pastāv bibliotēka. Grāmatu klāsts mērāms 16 tūkstošos eksemplāru, šeit pieejama arī ārzemju literatūra 7 valodās: angļu, vācu, franču, itāļu, spāņu, ebreju, poļu, kā arī periodiskie izdevumi. Klāsts tiek papildināts ik gadu.   

 
Bibliotēkā ir ļoti daudz dāvinātas grāmatas ar pazīstamu cilvēku autogrāfiem: V. Pikuļa sacerējumu kopotie raksti, ko dāvinājusi A. Pikule, grāmatas, kuras parakstījuši slaveni diplomāti kā N. Žukovskis, V. Truhanovskis, rakstnieki  J. Bondarevs, G. Cīrulis, I. Ziedonis, aktrise Marina Neelova un citi.   
Bibliotēkā norisinās radoši tematiskie vakari, bez tā tiek arī rīkotas tikšanās ar interesantiem cilvēkiem un dzejas turnīri, kuros var piedalīties visi, kas vēlas. 
 
Arī bērni atradīs sev interesējošas nodarbes: ir literatūras nodaļas pirmskolas vecuma bērniem un skolniekiem. Dažreiz nav vēlēšanās lasīt, tādos gadījumos var spēlēt galda spēles vai nodarboties ar mākslu – veidot kompozīcijas jūras smiltīs. 
 
Ieejot bibliotēkā, Jūs nonāksiet lieliskā grāmatu pasaulē un sajutīsiet zināšanu atmosfēru, ienirsiet bērnības smaržā un atklāsiet mīlestību pret patiesību.  

Gaidāmie notikumi (Afiša)