PAR MUMS

Sāciet izpētīt mūsu kūrortu no šīs lapas.

Īsumā par sanatoriju

Sanatorija „Jantarnij bereg”, Bērnu medicīnas centra filiāle, atrodas gleznainā Rīgas līča krastā, Ķemeru nacionālā parka priežu mežā, slavenā Jūrmalas kūrorta rietumu daļā. Mazāk nekā simts metru attālumā no kūrorta jūs dodaties uz tīrāko pludmali, kas stiepjas daudzu kilometru garumā. Sanatorijas teritorijā ar platību 19 hektāri atpūtnieki var baudīt pārgājienus pa Nacionālā parka meža takām. Sanatorijai ir izveidojusies laba komunikācija ar kūrorta centru Jūrmalu un Latvijas galvaspilsētu Rīgu. Kūrortā notiek aktīva kultūras dzīve, ekskursijas tiek organizētas Latvijā. Šī ir vieta ārstēšanai un atpūtai gan bērniem, gan pieaugušajiem.

MEDICĪNISKAIS PROFILS

Sanatorijas medicīniskais profils ir sirds un asinsvadu, muskuļu un skeleta sistēmas slimību, perifērās nervu sistēmas slimību, ginekoloģisko, kā arī ādas un gastroenteroloģisko slimību ārstēšana.

DABAS FAKTORI

Mūsu kūrorts specializējas dabisko faktoru – piemēram, minerālūdeņu, ieskaitot sērūdeņradi, kā arī kūdras un sapropelisko dūņu – izmantošanā. Visaptverošā spa procedūrā tiek izmantota terapeitiskā diēta.

Sanatorijas vēsture

1966. gada 29. augustā notika sanāksme, kurā tika pieņemts lēmums veikt sanatorijas „Jantarnij bereg” būvniecību…

Par kūrortpilsētu Jūrmala

Jūrmala– unikāla kūrortpilsēta, kas ietver sevī visus trīs galvenos kūrortiem raksturīgos faktorus

Sanatorija plānā

19 hektāros atrodas sanatorijas galvenā ēka, ekskluzīvā vasarnīca “Baltic Breeze” un sporta komplekss – jūras krastā …