PROM NO VĪRUSIEM! – RĪCĪBAS PLĀNS

PROM NO VĪRUSIEM! RĪCĪBAS PLĀNS

Dzīvošana, ēdināšana, procedūrasno 36 Eur diennaktī

Šajā rudens-ziemas periodā, kad ir aktivizējušies vīrusi un sezonas saaukstēšanās, ir ļoti svarīgi būt prom no pilsētas burzmas un liekiem kontaktiem. Turklāt ir nepieciešams rūpēties par savu veselību un stiprināt imunitāti. Galu galā imunitāte – tā ir cilvēka galvenā aizsardzība pret vīrusiem. Un SANATORIJA – IR LABĀKAIS RISINĀJUMS šajā laikā!

Sanatorija «Jantarnij bereg» – tā ir veselības un atpūtas oāze, kas atrodas tālu prom no infekciju izplatīšanās perēkļiem, pašā Jūrmalas piekrastē. Šī ir medicīnas un profilakses iestāde, kas piedāvā ĀRSTĒŠANAS UN REHABILITĀCIJAS PROGRAMMAS.

MĒS REKOMENDĒJAM:

  • «Noturīgu imunitāti» – jauna programma ķermeņa aizsargspēju uzturēšanai, kas veidota, ņemot vērā mūsdienu fizioterapeitiskās metodes, tostarp haloterapija, ārstnieciskā vingrošana, venozo asiņu lāzerapstarošana, peldbaseins un citas procedūras. Cena – no 348 Eur par 7 dienām. Sīkāk: ej.uz/JB_imunitate

  •  
  • «Elpošanas orgānu veselību» – īpaša programma, kuras mērķis ir uzturēt normālu elpošanas sistēmas darbību, stiprināt ķermeņa aizsargspējas un veikt rehabilitāciju pacientiem, kuri pārcietuši infekcijas. Cenano 299 Eur par 7 dienām. Sīkāk: ej.uz/JB_elposana

JĀRĪKOJAS!

1. Izvēlieties programmu! Visas cenas: ej.uz/JB_cenas

2. Rezervējiet: +371 67735950, info@sanatorij.lv, Messenger

3. Paņemiet ģimenes ārsta izziņu #027/u un negatīvo COVID-19 testu*

4. Dodieties uz sanatoriju «Jantarnij bereg»

UN ESIET VESELI!

Jantarnij bereg

dvēseles un ķermeņa veselībai!

Sanatorija «Jantarnij bereg»

Ārstēšana, rehabilitācija un atpūta Jūrmalas kūrortā

www.sanatorij.lv

www.facebook.com/Sanatorij.lv

www.instagram.com/jantarnijbereg

*SVARĪGI! Ikvienam, kas ierodas sanatorijā, jābūt ģimenes ārsta izziņai, forma Nr. 027/u, kas izsniegta neagrāk kā mēnesi pirms ierašanās sanatorijā. Sākot ar 2020. gada 30. novembri iestājoties sanatorijā ir jāuzrāda negatīvs COVID-19 testa rezultāts, ne vecāks par 72 stundām (ar ārsta nosūtījumu BEZMAKSAS). Pacienti ar paaugstināto temperatūru un elpceļu saaukstēšanās simptomiem netiek uzņemti sanatorijā.Paldies par sapratni!

Comments are closed.