SALDĀS ZIEMASSVĒTKU DĀVANAS

SALDĀS ZIEMASSVĒTKU DĀVANAS

– no sanatorijas «Jantarnij bereg»

Tradicionāli Ziemassvētkos mēs rīkojam svētkus saviem viesiem. Diemžēl šogad ierobežojumi neļaus mums organizēt pasākumu*, tomēr mēs vēlamies iepriecināt Jūs ar tradicionālajiem saldumiem!

Mēs piedāvājam iegādāties SALDĀS DĀVANAS:

Komplektā – šokolādes konfektes, karameles, īriss un marmelāde, tai skaitā Алёнка“, “КараКум“, “Белочка“, “Коровкаun citas labākās un populārākās konfektes no slavenākām Krievijas rūpnīcām. Svars – 630 grami.

Dāvanas CENA tikai 5 Eur.

Iegādājoties 25 gab. un vairāk – piegāde Rīgā un Jūrmalā bezmaksas!

Papildus informācijai un pasūtījumiem lūdzu zvaniet – 67736500.

* Sanatorija turpina savu darbu un piedāvā rezervācijai dažādas ārstēšanas un rehabilitācijas programmas. Veicot rezervācijas Ziemassvētku un Jaungada brīvdienās, mēs nodrošināsim Jums svētku galdu numurā. Informācijai un rezervācijai +371 67735950.

Sanatorija «Jantarnij bereg»

Ārstēšana, rehabilitācija un atpūta Jūrmalas kūrortā

www.sanatorij.lv

www.facebook.com/Sanatorij.lv

www.instagram.com/jantarnijbereg

*SVARĪGI! Ikvienam, kas ierodas sanatorijā, jābūt ģimenes ārsta izziņai, forma Nr. 027/u, kas izsniegta neagrāk kā mēnesi pirms ierašanās sanatorijā. Iestājoties sanatorijā ir jāuzrāda negatīvs COVID-19 testa rezultāts, ne vecāks par 72 stundām (ar ārsta nosūtījumu BEZMAKSAS!). Pacienti ar paaugstināto temperatūru un elpceļu saaukstēšanās simptomiem netiek uzņemti sanatorijā. Paldies par sapratni!

Comments are closed.