Sanatorija elpo svaigu Baltijas vēju…

Ko darīt, ja skolā nevar iet?

“Brīvdienas” ievilkās, līdz 14. aprīli  skolēniem būs jāmācās distancēti. Protams, sēdēt mājās.

Bet ir arī cita iespēja vecākiem ar bērniem –sanatorija “Jantarnij bereg” pagarina akciju “pavasara brīvdienas”!

Šeit, priežu meža ielenkumā, jūras krastā, kā parādīja prakse, var arī mācīties un rūpēties par savu veselību augstas kvalifikācijas speciālistu uzraudzībā.

  • vienistabas numurs (TWIN) 76 eiro/diennaktī (1 – 2 bērni + 2 bērni + 1 bērns);

  • divistabu numurs – 96 eiro/diennaktī (2, 2 bērni + 2 bērni + 1 bērns + 1 bērns);

  • trīs istabu numuri – 100 eiro/diennaktī (2, 2 bērni + 2 bērni + 1 bērns).

Vērtībā iekļauts: dzīvošana, 3 vienreizēja ēdināšana, ārstnieciskā fizkultūra, inhalācija un galoterapija – pēc dienas, baseina apmeklējums.

🌞Draugi!
Mūsu “Jantarnij bereg” atrodas tālu no visiem vīrusu izplatīšanās perēkļiem! Sanatorija elpo svaigu Baltijas vēju zem mūžvecām Ķemeru priedēm.
Noslēpumainais Jūrmalas stūrītis, kur izvietots mūsu atveseļošanās komplekss, ir pievilcīgs apkārtējās neskartās dabas un vides apskaužamās tīrības dēļ!
Mūsu pēc sanatoriju standartiem vienkārši milzīgajā teritorijā seno kāpu vidū, pie jūras, viss jau zaļo, zied pirmās puķes, koki mostas, priecīgi dzied no tālām zemēm atgriezušies putni.
Sanatorijā reāli ir ļoti plašs – pietiek vietas gan pastaigām, gan bērnu rotaļām, gan sportošanai un meditācijai. Būtībā mēs esam vienīgie Latvijā, kam pieder tik reti sastopama dabas oāze: mūsu sanatorijā – gan iekšā, gan ārā – nekad nav par šauru.
Tomēr savu viesu paaugstinātas drošības ievērošanas nolūkos mēs, tāpat kā visi mūsdienās, esam veikuši vairākus pasākumus, lai paliktu brīviem no jebkādām infekcijām. Tai skaitā mēs pagaidām neuzņemam cilvēkus, kas atgriezušies no koronavīrusa skartajām valstīm, vai personas, kas varētu ar šiem cilvēkiem komunicēt (šajā režīmā mēs darbojamies kopš janvāra).
Protams, mums ļoti žēl jums atteikt, bet saprotiet mūs pareizi – pagaidām būs tā… Protams, mēs obligāti pārbaudām veselības stāvokli katram cilvēkam, kas ierodas pie mums.
Dzīve turpinās – mūsu viesi iziet dažādas atveseļošanās procedūras, viņiem ir iespēja apmeklēt baseinu un, kas ir ļoti svarīgi, konsultēties ar ārstiem. Mēs esam priecīgi par visiem, kas nolēma tuvākās pavasara dienas un nedēļas pavadīt sanatorijā “Jantarnij bereg”, un esam pret viņiem
īpaši uzmanīgi. Starp citu, brīvdienas jūras krastā – tā ir pareiza ideja! Domāsim par visu to labāko, celsim imunitāti un ticēsim, ka koronavīruss drīzumā tiks uzvarēts visā pasaulē!
☎️Gaidām jūs – zvaniet pa tālruni 67735950 vai rakstiet uz e-pastu manager@sanatorij.lv.
Mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem. Tagad ir īpašas draudzīgas cenas.
AICINĀJUMS SABIEDRĪBAI. Mums ir ļoti svarīgi saglabāt visu sanatorijas teritorijā esošo cilvēku drošību. Esam gatavi pieņemt viesus, bet lūdzam jūs izturēties pret situāciju atbildīgi: ja jūs vai jūsu ģimenes locekļi ir ceļojuši 14 dienu laikā vai jums vai jūsu ģimenes locekļiem ir kādas veselības pasliktināšanās pazīmes, drošības apsvērumu labad ievērojiet divnedēļu pašizolācijas karantīnu!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.